Susisiekite
+370 657 44721 ekozemaitija.produktai@gmail.com

EKO Žemaitijos“ ištakos – 2003 – ieji, kai buvo įregistruota visuomeninė organizacija Telšių rajono ekologinio ūkininkavimo plėtros draugija. Po metų draugija įgijo asociacijos statusą, o 2006 m. jos pagrindu įregistruotas dabartinis kooperatyvas „EKO Žemaitija“.

Narių skaičius: 54

Pagrindinė veikla: Surenka pieną iš Žemaitijos regione esančių ekologiškų pieno ūkių ir jį parduoda bei gamina ekologiškus pieno produktus.

Siekdamas parduoti gaminamą  produkciją tiesiogiai vartotojams kooperatyvas 2011 m. pradėjo įgyvendinti idėją „Nuo lauko iki stalo“. Kooperatyvo produktų gamybai naudojamas geriausių kooperatyvo ūkių sertifikuotas ekologiškas pienas. Produktai gaminami iš pasterizuoto pieno, rauginami pienarūgščiais raugais. Gamyboje nenaudojami konservantai, tad gaminiai visuomet sveiki, švieži ir EKOLOGIŠKI.

Varškė, grietinė, sviestas, natūralus jogurtas, rūkyti sūriai, sūriai be nieko ar pagardinti kmynais, razinomis, prieskoniais – tokią produktų įvairovę siūlo kooperatyvas „EKO Žemaitija“.

Plataus spektro ekologiški pieno produktai realizuojami daugelyje didžiųjų  Lietuvos miestų prekybos centruose, turgavietėse ir specializuotose ekologiškų produktų pardavimo vietose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Utenoje ir Telšiuose.

Siekiant supažindinti vartotojus su sveikais ir ekologiškais gaminiais, dalyvaujama mugėse, šventėse ir kituose renginiuose, kur pristatoma kooperatyvo gaminama produkcija.

Beje, koperatyvas “EKO Žemaitija” priima specialius užsakymus įvairioms progoms kaip vestuvėms, gimtadieniams, vardadieniams  ir t. t.

"Ekologijos uždavinys – gilinti mūsų supratimą apie ryšius tarp gyvųjų organizmų ir juos supančio negyvojo pasaulio. Ekologai jau siūlo aplinkai palankius būdus kaip patenkinti žmogaus poreikius, nurodydami beveik visas žmogaus veiklos ekologines pasekmes. Tačiau norint išspręsti šias problemas žmogus turi norėti pasinaudoti šiomis žiniomis ir pats prisidėti prie Ekologijos"
"EKO Žemaitija"
"Vis daugiau šeimų susirūpina apie būtinumą savo vaikus maitinti sveiku maistu. Pienas ir jo produktai - tikras jėgų ir sveikatos šaltinis! Todėl kooperatyvas "EKO Žemaitija" siekia būti pagalbininku auginant jaunąją kartą. Pieno produktai svarbūs ir suaugusiems žmonėms. Mūsų kooperatyvas nedidelis, bet mes pajėgūs konkuruoti savo idėjomis, vertybėmis ir tikslais"
Kooperatyvo “EKO Žemaitija” Pardavimų vadybininkė
“Ekologija – tai visas mūsų veiklos vienijantis veiksnys. Norime, kad kuo daugiau vartotojų suprastų ekologiškų produktų naudą ir turėtų platesnes galimybes jų įsigyti”
Kristina LukoševičiūtėKooperatyvo “EKO Žemaitija” Direktorė