Susisiekite
+370 657 44721 ekozemaitija.produktai@gmail.com

EKO Žemaitijos“ ištakos – 2003 – ieji, kai buvo įregistruota visuomeninė organizacija Telšių rajono ekologinio ūkininkavimo plėtros draugija. Po metų draugija įgijo asociacijos statusą, o 2006 m. jos pagrindu įregistruotas dabartinis kooperatyvas „EKO Žemaitija“.

Šiuo metu turime 66 ekologinius narius.

Pagrindinė mūsų veikla: vienyti ekologinius ūkius Žemaitijos regione ir rinkai pateikti sveiką, ekologinį pieno produktą.

Kasdieną surenkame pieną iš Žemaitijoje esančių ekologinių pieno ūkių. Dalį surinkto pieno perdirbame savo gamybiniame ceche, kuriame gaminame ekologinius pieno produktus, o likusią didžiąją dalį pieno parduodame kitoms pieno perdirbimo įmonėms.

Siekdami parduoti gaminamą  produkciją tiesiogiai vartotojams, 2011 m. pradėjome įgyvendinti idėją „Nuo lauko iki stalo“. Ekologinių produktų gamybai naudojame geriausių kooperatyvo ūkių sertifikuotą ekologišką pieną. Produktai gaminami iš pasterizuoto pieno, rauginami pienarūgščiais raugais, nenaudojame konservantų ar sintetinių cheminių medžiagų priemaišų.

Mūsų ekologiški pieno produktai realizuojami daugelyje didžiųjų Lietuvos miestų prekybos centruose, turgavietėse ir specializuotose ekologiškų produktų pardavimo vietose.

Siekdami suteikti kuo didesnę vartojimo naudą klientui, ekologinius pieno produktus tiekiame ne tik parduotuvėms, bet ir lopšeliams – darželiams, restoranams ar kitoms maitinimo įstaigoms. Dalyvaujame mugėse, renginiuose, kur pristatome kooperatyvo gaminamą produkciją.

"Ekologijos uždavinys – gilinti mūsų supratimą apie ryšius tarp gyvųjų organizmų ir juos supančio negyvojo pasaulio. Ekologai jau siūlo aplinkai palankius būdus kaip patenkinti žmogaus poreikius, nurodydami beveik visas žmogaus veiklos ekologines pasekmes. Tačiau norint išspręsti šias problemas žmogus turi norėti pasinaudoti šiomis žiniomis ir pats prisidėti prie Ekologijos"
"EKO Žemaitija"
"Vis daugiau šeimų susirūpina apie būtinumą savo vaikus maitinti sveiku maistu. Pienas ir jo produktai - tikras jėgų ir sveikatos šaltinis! Todėl kooperatyvas "EKO Žemaitija" siekia būti pagalbininku auginant jaunąją kartą. Pieno produktai svarbūs ir suaugusiems žmonėms. Mūsų kooperatyvas nedidelis, bet mes pajėgūs konkuruoti savo idėjomis, vertybėmis ir tikslais"
Kooperatyvo “EKO Žemaitija” Pardavimų vadybininkė
“Ekologija – tai visas mūsų veiklos vienijantis veiksnys. Norime, kad kuo daugiau vartotojų suprastų ekologiškų produktų naudą ir turėtų platesnes galimybes jų įsigyti”
Kristina LukoševičiūtėKooperatyvo “EKO Žemaitija” Direktorė